Skip to main content

BriefCam-beheerdershandleiding

Geaggregeerde RESEARCH-gegevens

Last Updated: 1 minute read
Versie2025r1
TaalNederlands

RESEARCH-gegevens zijn ingesteld in twee modellen:

  • Geaggregeerd (standaard): een samengevat gegevensmodel op urenniveau dat de gegevens aggregeert van alle objecten die in elk uur zijn opgenomen. Dit gegevensmodel is lichter in termen van opslagverbruik en kan daarom worden gebruikt voor langere bewaarperioden (jaren), vermindert RAM en verlaagt de hardwarekosten. Gegevens over het volgende worden niet opgenomen in de geaggregeerde modus: Nabijheid, Kentekenplaatherkenning, Kleur, Grootte en Snelheid. De minimale tolerantie voor de geaggregeerde modus is Normale tolerantie. Houd er rekening mee dat als je geaggregeerde gegevens gebruikt, het updateproces van het RESEARCH-platform eenmaal per uur wordt uitgevoerd (in tegenstelling tot elke 5 minuten voor gedetailleerde gegevens).

  • Gedetailleerd: een volledig gegevensmodel met alle objecten en hun details. Dit gegevensmodel vereist een grote hoeveelheid opslag en is ontworpen om korte bewaarperioden (weken/maanden) te ondersteunen. Het gedetailleerde model laadt standaard 1 maand (=30 dagen) aan gegevens. Je kunt de standaardinstelling wijzigen in de omgeving RESEARCH.DetailedLoadDays. Raadpleeg het gedeelte ??? voor meer informatie over deze instelling.

In middelgrote en grote systemen moet de opslag van gegevens worden gepland met de systeemarchitecten van BriefCam, rekening houdend met de opslag- en hardwarecapaciteit.

De volgende drie extra omgevingsinstellingen kunnen door de beheerder worden ingesteld:

  • QlikEnableAggregatedDashboards – Als je het tabblad Geaggregeerde gegevens van de RESEARCH-module wilt verbergen, wijzig je deze instelling van true naar false.

  • RESEARCH.DefaultDashboardMode – De beheerder kan ook instellen of de modus Gedetailleerd of Geaggregeerd standaard geopend wordt met de instelling RESEARCH.DefaultDashboardMode.

  • QlikAggregatedAppSheetID: hier kun je de ID van het dashboard instellen, die standaard wordt weergegeven in de geaggregeerde modus van het tabblad Dashboard. Raadpleeg Het standaard RESEARCH-dashboard wijzigenvoor informatie over het vinden van de dashboard-ID.