HTML-scripts gebruiken voor navigatie
Je kunt scripts gebruiken om HTML-pagina’s te maken waarmee je kunt schakelen tussen weergaven. Je kunt HTML-pagina’s toevoegen aan je weergaven, zodat ze samen met videobeelden van je camera’s worden weergegeven.
Voorbeeld: in een HTML-pagina kun je voor een gebouw een plattegrond met hyperlinks toevoegen, zodat gebruikers kunnen klikken op een gedeelte van de plattegrond om direct te schakelen naar een weergave waarin beelden van dat gedeelte van het gebouw worden weergegeven.

- Als je XProtect-VMS-systeem Smart Client-profielen ondersteunt, moeten je in de betreffende Smart Client-profielen in XProtect Management ClientHTML-scripts inschakelen.
- Als je XProtect VMS-systeem geen Smart Client-profielen ondersteunt, moet je HTML-scripts inschakelen in het bestand Client.exe.config.