Een of meer afspeelbeperkingen bewerken
Je kunt alle instellingen van meerdere afspeelbeperkingen bijwerken - de kop, beschrijving, begin- en eindtijd van het interval wijzigen en extra camera's aan de beperkingen toevoegen.
Je hebt toegang tot de lijst met videobeperkingen vanuit de modus Live of Afspelen.
- Klik in de modus Live of Afspelen op Videobeperkingen > Weergeven om het dialoogvenster Videobeperkingen te openen.
- In de lijst Videobeperkingen gebruik je de filters en het zoekveld om de beperkingen te vinden die je wilt bewerken.
- Selecteer de beperkingen die je wilt bewerken en klik op Bewerken om het dialoogvenster Afspeelbeperking bewerken te openen.
- Werk in het dialoogvenster Afspeelbeperking bewerken alle relevante beperkingsinstellingen bij en klik op Wijzigingen opslaan om de voortgang van de updates weer te geven in het dialoogvenster Afspeelbeperking bewerken.
- Wanneer de wijzigingen zijn bijgewerkt in het venster Afspeelbeperking bewerken, klik je op Sluiten om het venster te sluiten.
Je kunt op Details klikken voor een meer gedetailleerd overzicht van de update.