Een database herstellen die met de XProtect-indeling is geëxporteerd

Als een geëxporteerde database met de-XProtectindeling corrupt is, kun je deze herstellen door deze te openen met XProtect Smart Client – Player.

  1. Open de map met de geëxporteerde video en voer het bestand SmartClient-Player.exe uit.

  2. Als de geëxporteerde video met een wachtwoord is beveiligd, voer dan het wachtwoord in.

  3. Selecteer Connect (Verbinden).

  4. Selecteer rechtsboven de knop Instellingen.

  5. Klap het deelvenster Overzicht uit en selecteer Database openen Button for opening a database wizard. The icon has a cylinder and a plus sign..

    Probeer nooit een live database of live archief te openen met XProtect Smart Client – Player, aangezien dit de indexering van uw opnamen kan beschadigen, waardoor ze onbeschikbaar worden.

  6. Selecteer de map die de betreffende geëxporteerde database bevat. De standaardmap voor databases met geëxporteerde video is C:\Users[gebruikersnaam]\Documents\Milestone\Video Export[naam van export]\Client Files\MediadataData[naam van apparaat]. Wanneer je een geëxporteerde database selecteert, wordt de apparaatnaam weergegeven naast het veld Camera, Microfoon of Luidspreker.

    Als een camera niet door het systeem wordt herkend, bijvoorbeeld als je gearchiveerde opnamen opent, wordt de apparaatnaam weergegeven als Onbekend en worden de drie soorten apparaten toegevoegd als onbekende apparaten (zelfs als deze niet bestaan) met de naam van het geëxporteerde databasebestand toegewezen. Als er geen apparaat is, bevat N/Ahet veld N.v.t..

  7. Als de geëxporteerde database die je probeert te openen is beschadigd, wordt deze door de wizard hersteld.