Realtime incidentproject maken
Als u een incident ontdekt terwijl het gaande is en u de situatie niet persoonlijk op locatie hoeft op te lossen, volgt u de volgende methode om beeldenreeksen toe te voegen en het incident te documenteren.
-
Selecteer in de live-modus Deelvenster weergeven.
-
Onder het deelvenster MIP-plug-ins en Incidenten selecteert u Incidentproject starten. In XProtect Incident Manager worden nu de beeldenreeksen in de huidige weergave verzameld.
-
Optioneel. Wijzig weergaven om personen en objecten te volgen met betrekking tot het incident.
-
Optioneel. Schakel hulp in om de situatie op locatie op te lossen.
-
-
Wanneer het incident is gestopt en u niet meer bewijsmateriaal nodig hebt, selecteert u Incidentproject opslaan.
-
Selecteer het type incident en geef een beschrijving aan het incidentproject. Selecteer Opslaan.
Meer informatie toevoegen aan uw nieuwe incidentproject:
-
Selecteer het tabblad Incidenten en dubbelklik op het incidentproject dat u net hebt gemaakt om het te openen.
-
Vul de benodigde gegevens over het incident in:
-
Selecteer op het tabblad Belangrijkste gegevens een status voor het incidentbeheer.
-
Selecteer op het tabblad Categorieën de verschillende eigenschappen die de VMS-beheerder voor uw organisatie heeft ingesteld.
-
Voer op het tabblad Opmerkingen vrije tekst in om informatie te geven over het incident.
-
Op het tabblad Lijst met beeldenreeksen kunt u alle beeldenreeksen zien die aan het incidentproject zijn toegevoegd. Controleer of alle beeldenreeksen relevant zijn, verwijder ze als dit niet het geval is.
-
Voeg op het tabblad Oproepen informatie toe over uw gedane of ontvangen oproepen in verband met het incident.
-
Selecteer Opslaan.
Raadpleeg Extra beeldenreeksen toevoegen aan een incidentproject als u meer beeldenreeksen aan uw incidentproject wilt toevoegen.
Als het mogelijk is, schrijft u uw opmerkingen zodanig dat het incidentproject compleet is, ook zonder beeldenreeksen van het VMS.
Als u de beeldenreeksen en informatie in uw incidentproject gedurende langere tijd nodig hebt dan de bewaartijden die uw beheerder heeft gedefinieerd voor beeldenreeksen en incidentprojecten, dan exporteert u uw incidentproject en genereert u een rapport.
Desgewenst kunt u een van de andere methoden voor het maken van incidentprojecten gebruiken.