Skip to main content

XProtect Mobiele client

Livebeelden weergeven

Last Updated: 2 minute read
Versie2026r1
TaalNederlands

Je kunt de video alleen bekijken op camera's die zijn ingesteld in weergaven in XProtect Smart Client. Je kunt geen weergaven maken in XProtect Mobile. Daarnaast geeft de XProtect Mobile-client alleen video weer. Als een weergave in XProtect Smart Client andere soorten inhoud bevat, zoals folders, tekst of HTML-pagina's, wordt deze inhoud niet weergegeven.

De XProtect Mobile-client geeft een lijst van je weergaven wanneer je met verbinding maakt met een server.

  • Android: Tik om weergaven te bekijken op Weergaven.

  • iOS: Tik om weergaven te bekijken op MobC_iOS_views.png.

Op het Startscherm worden de beschikbare weergaven ingedeeld in mappen:

  • MobC_Android_Folder_icon_I.png (Android)

  • MobC_iOS_Folder_icon_I.png (iOS)

Deze mappen kunnen andere mappen met weergaven of afzonderlijke weergaven met camera's bevatten: MobC_Android_View_icon_I.png (Android) of MobC_iOS_View_icon_I.png (iOS). De weergaven kunnen alleen camera's bevatten.

De lijst met weergaven bevat de volgende informatie:

  • De naam van de map. De naam is Gedeeld voor weergaven die iedereen kan zien en Persoonlijk voor weergaven die je hebt ingesteld in XProtect Smart Client en waar alleen jij toegang tot hebt.

  • De naam van de weergave. Bijvoorbeeld: gebouw A.

  • Het aantal beschikbare camera's in de weergave.

Live video van een camera gaan bekijken

  1. Tik op een weergave om de bijbehorende camera's te bekijken.

  2. Tik op de voorbeeldweergave van de camera.

  3. Optioneel. Tik op MobC_Android_Playback_AudioMuted_icon_I.png (Android) of MobC_iOS_Live_AudioOff_icon_I.png (iOS) om de audio af te gaan spelen. Tik MobC_Android_Live_AudioOn_icon_I.png (Android) of MobC_iOS_Live_AudioOn_icon_I.png (iOS) om de audio te stoppen (alleen voor camera's met een aangesloten microfoon).

  4. Optioneel. Tik en houd WebC_MobC_PTT_available.png vast om push-to-talk te starten. Laat het pictogram WebC_MobC_PTT_active.png los om het verzenden van audio te beëindigen (alleen voor camera's met luidsprekers).

  5. Optioneel. Tik op MobC_Android_Bookmarks_icon_I.png (Android) of MobC_iOS_Bookmarks_icon_I.png (iOS) om een markering toe te voegen om later snel relevante beeldenreeksen terug te vinden (zie Markeringen).

  6. Optioneel. Tik op MobC_Android_ShareLiveCamera_icon_I.png (Android) of MobC_iOS_ShareLiveCamera_icon_I.png (iOS) om de live videolink te delen via je gewenste communicatie-app.

    Opmerking

    Je moet de bronserver toevoegen aan de lijst met servers in je XProtect Mobile-app om een live videolink te openen die met je is gedeeld. Je moet ook de gebruikersmachtigingen hebben om de broncamera te bekijken.

  7. Optioneel. Tik op MobC_Android_SmartMap_icon_I.png (Android) of MobC_iOS_SmartMap_icon_I.png (iOS) om de locatie van de camera op de smart map te bekijken.

Het bekijken van live video van een camera bekijken of een andere camera bekijken

Het bekijken van live video stoppen:

  • Android: tik op MobC_Android_Back-to-live_icon_I.png

  • iOS: tik op MobC_iOS_Back-to-live_icon_I.png

Een video bekijken van een andere camera in de weergave:

  • Veeg naar rechts of links.

Camera-aanduidingen

De camera-aanduidingen geven aan of de camera beweging detecteert, video opneemt of beide. De camera-aanduidingen zijn zichtbaar op de titelbalk van de camera.

Symbool

Wordt er beweging gedetecteerd?

Wordt er video opgenomen?

WebC_motion_inactive.png
WebC_recording_inactive.png
checkmark-cross.svg
checkmark-cross.svg
WebC_MobC_indicator-motion.png
WebC_recording_inactive.png
checkmark-tick.svg
checkmark-cross.svg
WebC_motion_inactive.png
WebC_MobC_indicator-record.png
checkmark-cross.svg
checkmark-tick.svg
WebC_MobC_indicator-motion.png
WebC_MobC_indicator-record.png
checkmark-tick.svg
checkmark-tick.svg

Naar een specifieke camera zoeken

Als je veel weergaven en camera's hebt, kun je een camera vinden door naar de cameranaam te zoeken.

  1. Tik boven de lijst met weergaven op MobC_Andr_search.png.

  2. Voer de naam van de camera in.