Skip to main content

XProtect Management Client

Tabblad Gebeurtenissen (apparaten)

Last Updated: 1 minute read
Versie2026r1
TaalNederlands

De volgende apparaten hebben een gebeurtenissentabblad:

  • Camera's

  • Microfoons

  • Invoeren

Naast de gebeurtenis van het systeem kunnen sommige apparaten worden geconfigureerd om gebeurtenissen te activeren. Je kunt deze gebeurtenissen gebruiken bij het maken van op gebeurtenissen gebaseerde regels in het systeem. Technisch gezien komen ze voor op de werkelijke hardware/het werkelijke apparaat in plaats van op het bewakingssysteem.

Overzicht van het tabblad Gebeurtenissen voor een geselecteerd apparaat.
Taken op het tabblad Gebeurtenissen
Tabblad Gebeurtenis (eigenschappen)

Naam

Beschrijving

Gebeurtenissen geconfigureerd

Welke gebeurtenissen je kunt selecteren en toevoegen in de lijst Geconfigureerde gebeurtenissen wordt volledig bepaald door het apparaat en de configuratie ervan. Voor sommige typen apparaten is de lijst leeg.

Algemeen

De lijst met eigenschappen is afhankelijk van het apparaat en de gebeurtenis. Om de gebeurtenis naar behoren te laten werken, moet je een aantal of alle eigenschappen op hetzelfde apparaat en op dit tabblad opgeven.