Skip to main content

XProtect Management Client

Tabblad Algemene gebeurtenissen (opties)

Last Updated: 2 minute read
Versie2025r3
TaalNederlands

Op het tabblad Algemene gebeurtenissen kunt u algemene gebeurtenissen en instellingen voor gegevensbronnen opgeven.

Raadpleeg Algemene gebeurtenissenvoor meer informatie over het configureren van werkelijke algemene gebeurtenissen.

Naam

Beschrijving

Gegevensbron

Je kunt kiezen tussen twee standaardgegevensbronnen en een aangepaste gegevensbron definiëren. De keuze is afhankelijk van het programma van derden en/of de hard- of software waarmee je de interface wilt gebruiken:

Compatibel: fabrieksinstellingen zijn ingeschakeld, echo's van alle bytes, TCP en UDP, alleen IPv4, poort 1234, geen scheidingsteken, alleen lokale host, huidige codering van codepagina (ANSI).

Internationaal: fabrieksinstellingen zijn ingeschakeld, echo's alleen statistieken, alleen TCP, IPv4+6, poort 1235, <CR><LF> als scheidingsteken, alleen lokale host, UTF-8-codering. (<CR><LF> = 13,10).

[Gegevensbron A]

[Gegevensbron B]

En zo verder.

Nieuw

Klik om een nieuwe gegevensbron te definiëren.

Naam

Naam van de gegevensbron.

Ingeschakeld

Gegevensbronnen zijn standaard uitgeschakeld. Schakel het selectievakje in om de gegevensbron in te schakelen.

Opnieuw instellen

Klik hierop om alle instellingen voor de geselecteerde gegevensbron opnieuw in te stellen. De ingevoerde naam in het veld Naam blijft behouden.

Poort

Het poortnummer van de gegevensbron.

Protocoltype selector

Protocollen waarnaar het systeem moet luisteren en analyseren om algemene gebeurtenissen te detecteren:

Elke: TCP en UDP.

TCP: alleen TCP.

UDP: alleen UDP.

TCP- en UDP-pakketten die worden gebruikt voor algemene gebeurtenissen kunnen speciale tekens bevatten, zoals @, #, +, ~, en meer.

IP-type selector

Selecteerbare IP-adrestypen: IPv4, IPv6 of beide.

Separatorbytes

Selecteer de scheidingstekens die worden gebruikt om afzonderlijke algemene gebeurtenisrecords te scheiden. Standaard voor gegevensbrontype International (zie Gegevensbron eerder) is 13,10.13,10 = <CR><LF>( ).

Echo type selector

Beschikbare echo-retourindelingen:

  • Echo-statistieken: komt overeen met de volgende indeling: [X],[Y],[Z],[Naam van algemene gebeurtenis]

    [X] = aanvraagnummer.

    [Y] = aantal tekens.

    [Z] = aantal overeenkomsten met een algemene gebeurtenis.

    [Naam van algemene gebeurtenis] = naam ingevoerd in het veld Naam.

  • Alle bytes herhalen: Alle bytes herhalen

  • Geen echo: Onderdrukt alle echo's

Coderingstypekiezer

Standaard toont de lijst alleen de meest relevante opties. Schakel het selectievakje Alles weergeven in om alle beschikbare coderingen weer te geven.

Toegestane externe IPv4-adressen

Geef de IP-adressen op waarmee de managementserver moet kunnen communiceren om externe gebeurtenissen te beheren. Je kunt dit ook gebruiken om IP-adressen uit te sluiten waarvan je geen gegevens wilt.

Toegestane externe IPv6-adressen

Geef de IP-adressen op waarmee de managementserver moet kunnen communiceren om externe gebeurtenissen te beheren. Je kunt dit ook gebruiken om IP-adressen uit te sluiten waarvan je geen gegevens wilt.