Incidentproject zonder videobeelden maken
Gebruik de volgende methode als u liever een incidentproject wilt starten zonder beeldenreeksen vanuit het VMS. Misschien hebt u nu geen tijd om beeldenreeksen toe te voegen, of misschien zijn er geen beeldenreeksen om toe te voegen vanuit het VMS, maar wilt u toch het incident zonder beeldenreeksen documenteren en beheren, samen met uw andere incidentprojecten in XProtect Smart Client. Als er beeldenreeksen zijn, kunt u deze altijd later toevoegen.
- Selecteer in de live-modus Deelvenster weergeven.
- Onder het deelvenster MIP-plug-ins en Incidenten selecteert u Leeg incidentproject maken.
- Selecteer het tabblad Incidenten en dubbelklik op het incidentproject dat u zojuist hebt gemaakt om het te openen.
- Vul de benodigde gegevens over het incident in:
-
Selecteer op het tabblad Belangrijkste details een status voor het incidentbeheer.
-
Selecteer op het tabblad Categorieën de verschillende eigenschappen die de VMS-beheerder voor uw organisatie heeft gedefinieerd.
-
Voer op het tabblad Opmerkingen vrije tekst in met gegevens over het incident.
-
Op het tabblad Lijst met beeldenreeksen kunt u alle beeldenreeksen bekijken die aan het incidentproject zijn toegevoegd. Controleer of alle beeldenreeksen relevant zijn en verwijder ze anders.
-
Voeg op het tabblad Oproepen informatie toe over de oproepen die u in verband met het incident hebt gedaan of ontvangen.
- Selecteer Opslaan.
Schrijf, indien mogelijk, uw opmerkingen zodanig dat het incidentproject compleet is, zelfs zonder beeldenreeksen van het VMS.
Zie Extra beeldenreeksen toevoegen aan een incidentproject als u meer beeldenreeksen aan het incidentproject wilt toevoegen.
Als u de beeldenreeksen en informatie in uw incidentproject gedurende langere tijd nodig hebt dan de bewaartijden die uw beheerder heeft gedefinieerd voor beeldenreeksen en incidentprojecten, dan exporteert u uw incidentproject en genereert u een rapport.