Exporteren (probleemoplossing)
Ik heb een export ontvangen, maar ik kan het bestand SmartClient-Player.exe of Geëxporteerd project.scp niet openen
De export kan zijn gemaakt op een computer met een 64-bits Windows-besturingssysteem terwijl u een 32-bits besturingssysteem gebruikt.
Probeer een of meer van de volgende stappen om het probleem op te lossen:
- Open het bestand SmartClient-Player.exe op een 64-bits Windows-computer.
- Open de export met een 32-bits versie van XProtect Smart Client. Volg hiervoor de volgende stappen:
- Open deze link: https://www.milestonesys.com/downloads/.
- Selecteer Product, bijvoorbeeld XProtect Corporate, Versie en Taal.
- Klik op XProtect Smart Client 32-bit om de toepassing te downloaden.
- Ga na de installatie naar de exportmap en open de map Client Files.
- Dubbelklik op het bestand Geëxporteerd project.scp. XProtect Smart Client – Player wordt geopend en u kunt de beelden afspelen.
- Vraag de persoon die de export heeft geleverd om een nieuwe export te maken met een 32-bits XProtect Smart Client.
- Vraag de persoon die de export heeft geleverd om een nieuwe export te maken met een andere exportindeling, bijvoorbeeld AVI of MKV.
U kunt dit probleem ook ondervinden als de export is gemaakt met een ander versleutelingsalgoritme dan de huidige versie van XProtect Smart Client. Raadpleeg ook Ten minste één databasebestand gebruikt een niet-ondersteund versleutelingsalgoritme.
Foutberichten en waarschuwingen

Uw huidige XProtect VMS-systeem gebruikt AES-256 voor het versleutelen van geëxporteerde videogegevens om te voldoen aan de beveiligingsstandaard FIPS 140-2Een standaard van de Amerikaanse overheid die de kritieke veiligheidsparameters definieert die leveranciers moeten gebruiken voor versleuteling voordat zij de software of hardware verkopen aan Amerikaanse overheidsinstanties.. Het systeem waarmee de export is gemaakt, gebruikt echter een andere versleutelingsstandaard.
Voer een van de volgende stappen uit om dit probleem op te lossen:
- Exporteer de videogegevens opnieuw met een bijgewerkte versie van XProtect Smart Client. De versie moet gelijk zijn aan of nieuwer zijn dan uw huidige versie
- Hoewel Milestone u aanraadt altijd de nieuwste versie van XProtect Smart Client te gebruiken, kunt u de export openen met een oudere versie van XProtect Smart Client in de offline modus
- Open de export op een computer waarop de FIPS-modus is uitgeschakeld. Raadpleeg ook https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/threat-protection/fips-140-validation#using-windows-in-a-fips-140-2-approved-mode-of-operation
Milestone raadt u aan uw gegevens met een wachtwoord te beveiligen. Schakel hiervoor het selectievakje Versleutelen met wachtwoord in in het venster Exportinstellingen > XProtect-indeling.

Er is geen antimanipulatiesleutel aan de export toegevoegd. De antimanipulatiesleutel is verwijderd of de video-export is gemaakt met een zelfstandige toepassing van derden die is gebaseerd op MIP SDKVoorval dat in het bewakingssysteem is gedefinieerd om een alarm te activeren in XProtect Smart Client. Als uw organisatie van deze functie gebruikmaakt, worden geactiveerde alarmen getoond in weergaven die alarmlijsten of kaarten bevatten. 2020 R2 of ouder. Als de antimanipulatiesleutel ontbreekt, kan de authenticiteit van het videoprojectbestand niet worden geverifieerd.
Voer een of meer van de volgende stappen uit om dit probleem op te lossen:
- Vraag om een nieuwe video-export en zorg dat de antimanipulatiesleutel wordt toegevoegd
- Exporteer de videogegevens opnieuw met een toepassing van derden die is gebaseerd op MIP SDK 2020 R3 of nieuwer