Skip to main content

XProtect Smart Client

Instellingen voor XProtect-indeling

Laatst bijgewerkt: 2 minuten lezen
Versie2026r1
TaalNederlands

Kies de XProtect-indeling om een export te maken die alleen kan worden geopend op een Windows-computer in XProtect Smart Client – Player.

Opmerking

Als je exporten wilt openen die zijn gemaakt in XProtect versie 2020 R1 of hoger, moet je XProtect Smart Client versie 2020 R1 of hoger gebruiken.

Naam

Beschrijving

Opnemen XProtect Smart Client – Player

Voeg de toepassing XProtect Smart Client – Player toe aan de geëxporteerde gegevens. Je kunt de geëxporteerde gegevens alleen weergeven met XProtect Smart Client – Player.

Opnieuw exporteren voorkomen

Voorkomt dat uw ontvangers de gegevens niet opnieuw kunnen exporteren om te zorgen dat er niet met de gegevens kan worden geknoeid.

Versleutelen met wachtwoord

Versleutel de export met de versleutelingsstandaard AES-256. Wanneer u Exporteren > Export maken selecteert, wordt u gevraagd een wachtwoord in te voeren dat uit ten minste acht tekens bestaat.

De ontvanger van de export moet het wachtwoord invoeren om de geëxporteerde gegevens te openen en weer te geven.

Digitale handtekening toevoegen

Voeg een digitale handtekening toe aan de geëxporteerde database. Afhankelijk van de instellingen het bewakingssysteem bevatten de videobeelden of audio mogelijk al een handtekening. Als dit het geval is, worden deze handtekeningen tijdens het exporteren geverifieerd en bij een geslaagde verificatie toegevoegd aan de export. Als de verificatie niet slaagt, slaagt ook de export voor het apparaat niet. Bij het openen van de geëxporteerde bestanden kan de ontvanger de handtekening verifiëren in XProtect Smart Client – Player. Zie ook Digitale handtekeningen verifiëren.

Opmerking

Als je geen digitale handtekening toevoegt, wordt geen handtekening van de server of de export toegevoegd en zal de export ook slagen als met de videobeelden of audio is geknoeid.

Digitale handtekeningen kunnen in twee verschillende situaties worden uitgesloten tijdens het exportproces:

  • Als er gebieden zijn met privacymaskers, worden digitale handtekeningen voor de opnameserver verwijderd uit de export

  • Als de gegevens die je exporteert zeer dicht in de buurt van de huidige datum en tijd liggen, wordt de digitale handtekening voor de opnameserver mogelijk niet voor de volledige beeldenreeks toegevoegd. In dit geval is voor slechts een deel van de export digitale handtekeningen toegevoegd.

Het exportproces wordt voltooid. Als je echter de handtekeningen verifieert, zie je dat de digitale handtekeningen voor de opnameserver zijn verwijderd of slechts gedeeltelijk in orde zijn.

Opmerkingen

Open het venster Opmerkingen toevoegen aan export, waarin u opmerkingen kunt toevoegen aan specifieke camera’s of aan het volledige exportproject.