Skip to main content

XProtect Management Client

Gebeurtenisserver

Laatst bijgewerkt: 1 minuut lezen
Versie2026r2
TaalNederlands

De gebeurtenisserver is een kern XProtect Onderdeel dat de gebeurtenisafhandeling, alarmbeheer, berichtenuitwisseling en kaarten centraliseert. De gebeurtenisserver is onderdeel van de standaard XProtect VMS-installatie. Je kunt de gebeurtenisserver installeren op de computer van de managementserver of op een afzonderlijke computer in een groter of gedistribueerd systeem.

De managementserver en de gebeurtenisserver delen dezelfde SQL Server-database.

Belangrijkste functies van de gebeurtenisserver:

  • Het consolideert alle systeemgebeurtenissen in één service. De gebeurtenisserver verwerkt ook interne en externe gebeurtenissen, waaronder algemene en analytische gebeurtenissen.

  • Deze host de alarmen, alarmlogica en alarmstatus en behandelt de alarmdatabase.

  • Deze evalueert binnenkomende gebeurtenissen aan de hand van alarmdefinities en de logica van regels die zijn geconfigureerd in XProtect Management Client.

  • Het behandelt realtime communicatie tussen omgevingen, waaronder XProtect Smart Client, Management Client, de gebeurtenisserver en zelfstandige services.

  • Deze host kaarten die in het systeem zijn geconfigureerd en worden gebruikt door XProtect Smart Client.

  • Met MIP SDK, kunt u integraties van derden installeren op de gebeurtenisserver om toegang te krijgen tot systeemgebeurtenissen.