Skip to main content

XProtect Management Client

Installatie voor werkgroepen

Last Updated: 1 minute read
Versie2026r1
TaalNederlands

Als je geen domeininstellingen voor een Active Directory-server gebruikt, maar wel een werkgroep, doe je het volgende tijdens de installatie.

Opmerking

Alle computers in een gedistribueerde configuratie moeten zich in een domein of in een werkgroep bevinden.

  1. Aanmelden bij Windows. De gebruikersaccount die je hier gebruikt, wordt tijdens de installatie toegevoegd aan de rol van XProtect .

    Opmerking

    Zorg ervoor dat je dezelfde account op alle computers in het systeem gebruikt.

  2. Start, afhankelijk van je behoeften, de installatie van de management- of opnameserver en klik op Aangepast.

  3. Afhankelijk van wat je in stap 2 hebt geselecteerd, selecteer je om de Management Server - of Recording Server te installeren met een gemeenschappelijk beheerdersaccount.

  4. Maak de installatie af.

  5. Herhaal stap 1 t/m 4 om alle andere systemen te installeren die je wilt verbinden. Ze moeten allemaal met dezelfde systeemaccount worden geïnstalleerd.