Versleuteling van en naar de managementserver inschakelen
Je kunt de verbinding in beide richtingen tussen de managementserver en de aangesloten gegevensverzamelaar versleutelen als je een externe server van het volgende type hebt:
Recording Server
Event Server
Log Server
LPR Server
Mobile Server
Als je systeem meerdere opnameservers of externe servers bevat, moet je voor alle servers encryptie inschakelen.
Opmerking
Wanneer je versleuteling voor een servergroep configureert, moet deze worden ingeschakeld met een certificaat dat hoort bij hetzelfde CA-certificaat, of, als de versleuteling is uitgeschakeld, moet deze worden uitgeschakeld op alle computers in de servergroep.
Schakel ten eerste versleuteling in op de managementserver.
Opmerking
Vereiste: een serververificatiecertificaat wordt vertrouwd op de computer waarop de managementserver wordt gehost
Volg deze stappen:
Op een computer met een geïnstalleerde managementserver opent u de Server Configurator van:
Het menu Start van Windows
of
Door te rechtsklikken op het Management Server Manager-pictogram op de taakbalk van de computer
Schakel encryptie in het Server Configurator, onder Server-certificaat.
Klik op Certificaat selecteren om een lijst te openen met unieke onderwerpnamen van certificaten met een persoonlijke sleutel die op de lokale computer in de Windows Certificate Store zijn geïnstalleerd.
Selecteer een certificaat om de communicatie tussen de opnameserver, managementserver, failover-server en gegevensverzamelaarserver te versleutelen.
Selecteer Details om informatie over het geselecteerde certificaat in Windows Certificate Store weer te geven.

Klik op Toepassen.
Om het inschakelen van versleuteling te voltooien, moet je de versleutelingsinstellingen bijwerken op elke opnameserver en elke server met een gegevensverzamelaar (Event Server, Log ServerLPR Server, Mobile Serveren ).
Om het inschakelen van encryptie te voltooien, is de volgende stap het bijwerken van de encryptie-instellingen op elke opnameserver en elke server met een gegevensverzamelaar (Event Server, Log Server, Mobile Serveren ).
Raadpleeg Schakel serverencryptie in voor opnameservers of externe servers voor meer informatie.