Skip to main content

XProtect Management Client

Meerdere instanties van een gebeurtenis gebruiken

Last Updated: 1 minute read
Versie2025r3
TaalNederlands

Je kunt een gebeurtenis meerdere keren toevoegen om verschillende eigenschappen voor verschillende instanties van een gebeurtenis op te kunnen geven.

Opmerking

Het volgende voorbeeld is specifiek voor camera's.

Voorbeeld: Je hebt de camera geconfigureerd met twee bewegingsvensters, genaamd A1 en A2. Je hebt twee instanties van de gebeurtenis Beweging gestart (HW) toegevoegd. In de eigenschappen van één instantie hebt u het gebruik van bewegingsvenster A1 opgegeven. In de eigenschappen van de andere instantie hebt u het gebruik van bewegingsvenster A2 opgegeven.

Als je de gebeurtenis in een regel gebruikt, kun je opgeven dat de gebeurtenis is gebaseerd op beweging die in een specifiek bewegingsvenster is gedetecteerd zodat de regel kan worden geactiveerd:

De muisaanwijzer naar de gebeurtenisvoorwaarde bevindt zich in het venster <Beweging> in het venster Selecteer omstandigheden om toe te passen.