Beeldenreeksen toevoegen aan de Exportlijst

Je moet vóór het aanmaken van de export eerst videobeeldenreeksen toevoegen aan de Exportlijst. Je kunt vanaf verschillende plekken bestanden toevoegen in XProtect Smart Client.

  1. Ga naar het tabblad Exports in de Exportlijst en selecteer Item toevoegen om de videobeeldenreeksen toe te voegen.

  2. Ga naar het tabblad Zoeken, selecteer het blauwe aanvinkvakje en selecteer Toevoegen aan exportlijst in de blauwe actiebalk voor elk zoekresultaat dat je wilt exporteren. Selecteer een van de zoekresultaten en druk op Ctrl+A om al je zoekresultaten te exporteren. Selecteer Toevoegen aan exportlijstExport from search results in XProtect Smart Client. in de blauwe actiebalk die wordt weergegeven.

  3. Ga naar het tabblad Weergave in de modus Afspelen. Hier heb je twee opties voor het toevoegen van videobeeldenreeksen aan de Exportlijst.

    Optie 1:

    1. Selecteer in de tijdlijn de Start- en eindtijd instellen op tijdlijn om de start- en eindtijd van de beeldenreeks die moet worden geëxporteerd.

    2. Voor elk item dat je aan de export wilt toevoegen, schakel je het bijbehorende selectievakje in. Als je al je zoekresultaten tegelijk wilt exporteren, kies je de knop Alles selecteren op de werkbalk van de werkruimte in de rechterbovenhoek.

    3. Selecteer Exporteren > Exporteren om de geselecteerde beeldenreeksen toe te voegen aan de Exportlijst. Deze actie brengt je automatisch naar het tabblad Exports. Je kunt ook Export > Toevoegen aan exportlijst selecteren om de geselecteerde videobeeldenreeksen aan de Exportlijst toe te voegen terwijl je in de afspeelmodus bent. Je kunt meer beeldenreeksen toevoegen aan de exportlijst.

    Optie 2:

    1. Selecteer een bestaande bewijsvergrendeling in de Lijst met bewijsvergrendelingen.

    2. Selecteer Toevoegen aan exportlijst om de geselecteerde videobeeldenreeks met bewijsvergrendeling toe te voegen aan de Exportlijst en in de afspeelmodus te blijven. Je kunt ook Bewijsvergrendeling > Weergave > Bewijsvergrendelingslijst selecteren.

Selecteer de beeldenreeks en klik op het pictogram camera splitsen om verschillende videobeeldenreeksen van dezelfde camera op de Exportlijst te exporteren.