Incidentproject zonder videobeelden maken

Gebruik de volgende methode als je liever een incidentproject wilt starten zonder beeldenreeksen vanuit de VMS. Misschien heb je nu geen tijd om beeldenreeksen toe te voegen, of misschien zijn er geen beeldenreeksen om toe te voegen vanuit de VMS, maar wil je toch het incident zonder beeldenreeksen documenteren en beheren, samen met je andere incidentprojecten in XProtect Smart Client. Als er beeldenreeksen zijn, kun je deze altijd later toevoegen.

  1. Selecteer in de live-modus Deelvenster weergeven.

  2. Selecteer onder het deelvenster MIP-plug-ins en Incidenten de optie Leeg incidentproject maken.

  3. Selecteer het tabblad Incidenten en dubbelklik op het incidentproject dat u net hebt gemaakt om het te openen.

  4. The Incidents tab in XProtect Smart Client

  5. Vul de benodigde gegevens over het incident in:

  6. Selecteer Opslaan.

    Raadpleeg Extra beeldenreeksen toevoegen aan een incidentproject als u meer beeldenreeksen aan uw incidentproject wilt toevoegen.

  7. Als u de beeldenreeksen en informatie in uw incidentproject gedurende langere tijd nodig hebt dan de bewaartijden die uw beheerder heeft gedefinieerd voor beeldenreeksen en incidentprojecten, dan exporteert u uw incidentproject en genereert u een rapport.