Hanwha Techwin Integratie
Integratieoverzicht
VMS-partner | Product | Versie | Laatst geteste BriefCam versie | Integratieniveau | H.265-ondersteuning |
Hanwha Techwin | Wisenet WAVE | 5.0.0.36410 | 2023 M1 | Integratie met realtime waarschuwingen (L2a) | Ja |
Installatie en configuratie
Een Wisenet WAVE gebruiker instellen
Je moet een Wisenet WAVE gebruiker aanmaken die je kunt gebruiken bij het instellen van de integratie tussen BriefCam en Wisenet WAVE (in het gedeelte Instellingen voor BriefCam metWisenet WAVE hieronder).
Meld u aan bij de Wisenet WAVE -client als beheerdersgebruiker.
Navigeer naar het deelvenster Gebruikersbeheer.

Klik linksonder in het scherm op de knop Nieuwe gebruiker.

Vul de velden Naam, E-mail en Wachtwoord in.
Selecteer in het vervolgkeuzemenu Rol de Viewer, Advanced Viewer of een aangepaste rol met de vereiste machtigingen. Het wordt aanbevolen de rol van Live Viewer niet te gebruiken, omdat deze rol alleen machtigingen heeft voor livestreams van de camera, en niet voor het ophalen van video.

Schakel digest-verificatie voor de nieuw aangemaakte gebruiker in als volgt:
Links onderin het deelvenster Nieuwe gebruiker, naast de knop Ingeschakeld, klik je op de drie verticale puntjes.
Klik voor dit pop-upbericht op Verificatie toestaan bij verteren .
Stel het gebruikerswachtwoord opnieuw in (kan hetzelfde zijn als voorheen):

Integratie met BriefCam instellen Wisenet WAVE
De plug-in van BriefCaminstallerenWisenet WAVE.
Open in het BriefCam Administrator Consolehet gedeelte Instellingen en klik op Camerabeheer.

Klik op de knop Map toevoegen.

Het dialoogvenster Map toevoegen wordt geopend.
Selecteer BriefCam Wave Integration in het veld Video Integration.
Voer in het veld Adres het adres van de map in de volgende indeling in: http://<vms_ip_or_host>:7001, bijvoorbeeld: http://172.1.1.243:7001.
Voer in de velden Gebruikersnaam en Wachtwoord de aanmeldgegevens in die je hebt gedefinieerd in het bovenstaande gedeelte Een Wisenet WAVE gebruiker instellen.

Waarschuwingen en video-ophaalacties verzenden
Om het versturen van waarschuwingen van BriefCam naar Wisenet WAVEmogelijk te maken:
Open het
BriefCam.WaveIntegration.ini-bestand, dat zich standaard bevindt op:C:\Program Files\BriefCam\BriefCam Server\plugins.Wijzig de waarde van de
SendAlertsparameter in true en verwijder de puntkomma (;).
Dit bestand bevat ook de parameter SecondsFromNowNotRecordedYet . Deze instelling is voor het ophalen van video. Het is het aantal seconden vóór de huidige tijd om te overwegen dat een opname nog niet beschikbaar is voor export. Als de huidige tijd bijvoorbeeld 10:00 uur is en de instelwaarde 1800 is, mislukken alle exportaanvragen voor video na 09:30 uur omdat de plug-in van mening is dat de video-opname nog niet beschikbaar is.