Arcanes Technology Integratie
Integratieoverzicht
VMS-partner | Product | Versie | Laatst geteste BriefCam versie | Integratieniveau | H.265-ondersteuning |
Arcanes Technology | VXCore | 6.5.4 | 6.4 Hot Fix 1 | Integratie voor on-demand en realtime (L2) | Ja |
Installatie en configuratie
Voer de plug-in uit.
Genereer en stel het VXCore API Access-token in.
Ga in VXCore naar Extensies > API-toegang en klik op de knop TOEVOEGEN.

Kopieer de verbindingssleutel. U hebt deze sleutel nodig bij het configureren van de verbinding op BriefCam.
Voer de naam van het API-toegangstoken in en schakel het selectievakje Toegang tot systeeminformatie in.

Selecteer op het tabblad CAMERA'S alle camera's die door BriefCam worden gebruikt en klik op TOEPASSEN.

Open in het BriefCam Administrator Consolehet gedeelte Instellingen en klik op Camerabeheer.

Klik op de knop Map toevoegen.

Vul in het dialoogvenster Map toevoegen de details van VXCore in.
In het veld Gebruikersnaam moet je slechts één ruimte invoeren. Er is geen gebruikersnaam nodig voor de verbinding.
Voer in het veld Wachtwoord het API-toegangstoken in dat in de VXCore VMS is gegenereerd.

Zorg ervoor dat de firewall verbindingen voor RTSP accepteert.
Configuratiebestand
Nadat u de plug-in hebt uitgevoerd, kunt u het BriefCam.VXCore.ini aanpassen, dat zich standaard bevindt op: C:\Program Files\BriefCam\BriefCam Server\plugins.

Dit zijn de instellingen in het bestand:
LiveDelayMSec– Stelt een tijdsvertraging in wanneer het VMS en RSTP niet-overeenkomende tijden hebben.Wanneer een live beeld van de recorder/camera wordt ontvangen, wordt ook de tijd van het frame ontvangen. Als deze tijd ongeldig is, stelt BriefCam de framesnelheid in op de huidige tijd minus de waarde die is ingesteld in de parameter LiveDelayMSec.
Als bijvoorbeeld een frame wordt ontvangen met tijd 01/01/1900 00:00:00, overschrijft BriefCam deze tijd naar de huidige tijd van het apparaat en wordt de geconfigureerde vertraging, die standaard 0 is, afgetrokken.
UseHTTPSLiveURL– Gebruikt HTTPS voor de livestreamverbinding.FFmpegPath– Hiermee stelt u de locatie van de FFMPEG in, als deze niet op de standaardlocatie is geïnstalleerd.
Het geëxporteerde bestand archiveren vanuit VXCore
Het archief wordt uitgevoerd omdat de export uit meerdere bestanden bestaat die door de decoder gezamenlijk moeten worden afgehandeld. Als ze afzonderlijk worden geüpload, weet de decoder niet dat deze bestanden deel uitmaken van dezelfde export.
Een export van 10 minuten bevat bijvoorbeeld 10 paar VXSEEK- en VXVIDEO-bestanden, één paar voor elke minuut van de export. Het VXSEEK-bestand bevat de metagegevens die nodig zijn om het VXVIDEO-bestand te lezen.
Het archief genereren
Het archief genereren dat naar BriefCammoet worden geüpload:
Genereer de video-export vanuit VXCORE ACCESS.
Ga in VXCORE ACCESS in de linkerwerkbalk naar het tabblad Video.

Klik in het rechterdeelvenster op de knop Raw video dump.

Stel de begin- en eindtijd van de export in en klik op de knop Telecharger les donnees om de export te starten.

Selecteer de map op de schijf waar de export moet worden opgeslagen en bevestig deze. De resulterende mapnaam moet gelijk zijn aan "vxcore_b3c1-9d25-53ca-4d51".
Kopieer beide scripts (
.ps1en.bat), die zich in de map van BriefCam de installatiemappluginsbevinden, naar dezelfde map als waar de exportmap van VXCore zich bevindt. De map moet er als volgt uitzien:
Dubbelklik op het
vxcore_archiver.bat-bestand. De scripts zoeken een VXCore-exportmap in dezelfde map waar de twee scripts zich bevinden.Zodra het archief gereed is, wordt een nieuw venster geopend in Bestandsverkenner, dat het pad opent naar het
.vxcoreziparchiefbestand. (Het .vxcorezip is gemaakt door het script.) Je kunt dit bestand vervolgens uploaden naar BriefCam om te decoderen.Om de export correct te BriefCam decoderen, moet de volgende regel geen commentaar geven in het
RenderingService.iniconfiguratiebestand:
Het vxcore_archiver.ps1 -bestand kan vanaf een PowerShell-terminal zelfstandig worden opgeroepen. Voer voor meer informatie de helpopdracht uit: vxcore_archiver.ps1 -help.
VXCore-configuratie-instellingen
In de BriefCam installatiemap van de plugins map vindt u het BriefCam.VXCore.ini van het Decoding . U kunt deze instellingen gebruiken om uw systeem verder te configureren.

StreamID– De videostream die moet worden gedecodeerd van de VXCore-export. Dit wordt gebruikt in gevallen waarin de camera, waarvan de native video wordt geëxporteerd, meerdere streams opneemt (bijvoorbeeld met meerdere resoluties). De eerste stream krijgt altijd de naam "video1" (net als de standaardwaarde van deze instelling) en aanvullende streams krijgen de naam "video2", "video3", enzovoort.FileReaderQueue– Het aantal frames dat vanuit de native export moet worden gebufferd voordat wordt gewacht tot openstaande frames zijn gedecodeerd. Verhoog deze instelling als de ffmpeg-decoder (die wordt gebruikt door de VXCore-decoder voor het decoderen van afzonderlijke frames) meldt dat de buffer in de logboeken wordt verhoogd. Let op de volgende waarschuwing: "FFMpegDecoder::AppendChunkToBuffer.verhoogde buffergrootte van <x> tot <y>".FileReaderQueueMax– De maximale waarde in de wachtrij voor de bestandslezer wordt verhoogd tot tijdens het decoderen. Deze waarde moet hoger zijn dan FileReaderQueue.FileReaderDelayMS– Hoelang de decoder moet wachten voordat hij probeert meer frames uit de native export te halen zodra de bufferlimiet is bereikt.InitExtractorFrameLimit– Hoeveel frames moet de decoder controleren op een geldig eerste frame voordat de native export wordt genegeerd als ongeldig? Verhoog deze instelling als er een groot aantal gerapporteerde ongeldige decoderingen is. Zoek de volgende fout: "[VXCore Decoder] Initialisatie is mislukt.".InitDecoderBufferSizeKB– Hoeveel kB aan framegegevens de decoder moet gebruiken voor een geldige initialisatie voordat de native export als ongeldig wordt weggegooid. Verhoog deze instelling als er een groot aantal gerapporteerde ongeldige decoderingen is. Zoek de volgende fout: "[VXCore Decoder] Kan <native geüpload exportpad> niet decoderen".DecoderBufferSizeMB– De initiële grootte van de FFMPEG-decoderbuffer. Verhoog deze instelling als de ffmpeg-decoder meldt dat de buffer in de logboeken wordt vergroot. Let op de volgende waarschuwing: "FFMpegDecoder::AppendChunkToBuffer.verhoogde buffergrootte van <x> tot <y>".