Skip to main content

BriefCam-gebruikershandleiding

Tabblad Rapport

Last Updated: 2 minute read
Versie2024r2
TaalNederlands

Case bevindingen kunnen worden samengevat in beknopte rapporten met alle relevante bewijsstukken.

Ga naar het tabblad RAPPORT van de REVIEW-module om rapporten te bekijken.

Report tab.png

Rapporten bevatten een casus met titel en beschrijving, evenals thumbnails met markeringen voor alle objecten en visuele afbeeldingen die via de knop Toevoegen aan rapport (Add to Report icon.png) zijn toegevoegd, elk met een titel en beschrijving (ingevoerd bij het toevoegen van objecten aan het rapport op het tabblad KIJKER). Beweeg over markeringsthumbnails om de knoppen voor selectie, bewerken en afspelen weer te geven.

Houd er rekening mee dat u het tijdsbereik kunt kopiëren door over het tijdsbereik te bewegen en op het Copy icon.png te klikken.

Wanneer je op de afspeelknop klikt, kun je aan de rechterkant ook de originele video met het betreffende object en het close-upfragment bekijken. De beschikbare actieknoppen zijn dezelfde als in het Videospeler gedeelte. Je kunt de bronnaam ook kopiëren door over de bronnaam te bewegen en op het Copy icon.pngte klikken.

Wanneer je over de markering beweegt, kun je vervolgens op het pictogram bewerken (Edit icon.png) klikken om de titel en beschrijving van een markering te bewerken.

Bookmark info icon on scene.png

Als je de muisaanwijzer boven het informatiepictogram houdt, zie je informatie over de markering (zoals op de afbeelding hieronder).

Bookmark information details.png

Als de videotijd is aangepast in het tabblad STATUS, zie je de aangepaste tijd in plaats van de gebeurtenistijd.

Elke markering die een aangepaste tijd bevat, toont deze in plaats van de gebeurtenistijd. Als er na het aanmaken van de markering een aanpassing is toegevoegd, geeft de markering geen tijdaanpassing weer.

Adjusted event time.png

Je kunt ook de muisaanwijzer boven het pictogram voor Bookmark info icon.png houden om aanvullende informatie weer te geven.

Adjusted time info icon.png

Je kunt markeringen exporteren door een of meer markeringen te selecteren of door de optie Alles selecteren te selecteren om alle markeringen op de huidige pagina te selecteren en vervolgens op het exportpictogram ( Export with text icon.png ) rechts in het tabblad Rapport te klikken.

Je kunt ook alleen de geselecteerde markeringen exporteren door te klikken op het exportpictogram naast het pictogram Verwijderen.

Bookmarks export.png

Wanneer een object wordt geëxporteerd, wordt een zipbestand gemaakt dat de originele video, het close-upfragment en de thumbnail van de geselecteerde objecten bevat. Wanneer een visuele laag wordt geëxporteerd, wordt een zipbestand gemaakt dat een jpg van de visuele laag bevat.

Je kunt markeringen afdrukken door een of meer markeringen te selecteren en op het pictogram Afdrukken te klikken (Print icon with text.png).

Je kunt markeringen verwijderen door een of meer markeringen te selecteren om te verwijderen en vervolgens rechtsboven in het tabblad Rapport op het prullenbakpictogram (Bookmark delete icon.png) te klikken om alle geselecteerde markeringen te verwijderen.

Je kunt de markeringen opnieuw rangschikken op aanmaaktijd, gebeurtenistijd of naam door op de geselecteerde volgorde te klikken (rood gemarkeerd in de afbeelding hieronder)

Je kunt ook op de pijlknop klikken om de volgorde aan te passen.

Bookmark order.png