Realtime incidentproject maken

Als u een incident ontdekt terwijl het gaande is en u de situatie niet persoonlijk op locatie hoeft op te lossen, volgt u de onderstaande methode om beeldenreeksen toe te voegen en het incident te documenteren.

  1. Selecteer Deelvenster weergeven op het tabblad Live.
  2. How to open the side pane in XProtect Smart Client.

  3. Onder het deelvenster MIP-plug-ins en Incidenten selecteert u Incidentproject starten. In XProtect Incident Manager worden nu de beeldenreeksen in de huidige weergave verzameld.
  4. (optioneel) Wijzig weergaven om personen en objecten te volgen met betrekking tot het incident.
  5. (optioneel) Schakel hulp in om de situatie op locatie op te lossen.
  6. Selecteer Incidentproject opslaan wanneer het incident is gestopt en u niet meer bewijsmateriaal nodig hebt.
  7. Selecteer het type incident en geef een beschrijving aan het incidentproject. Selecteer Opslaan.
  8. Selecteer het tabblad Incidenten en dubbelklik op het incidentproject dat u zojuist hebt gemaakt om het te openen.
  9. The Incidents tab in XProtect Smart Client

  10. Selecteer op het tabblad Belangrijkste details een status voor het incidentbeheer.
  11. Selecteer op het tabblad Categorieën de verschillende eigenschappen die de VMS-beheerder voor uw organisatie heeft gedefinieerd.
  12. Voer op het tabblad Opmerkingen vrije tekst in met gegevens over het incident.
  13. Schrijf uw opmerkingen zo, dat het incidentproject compleet is, zelfs zonder beeldenreeksen van het VMS.

  14. Op het tabblad Lijst met beeldenreeksen kunt u alle beeldenreeksen bekijken die aan het incidentproject zijn toegevoegd. Controleer of alle beeldenreeksen relevant zijn en verwijder ze anders.
  15. Voeg op het tabblad Oproepen informatie toe over de oproepen die u in verband met het incident hebt gedaan of ontvangen.
  16. Selecteer Opslaan.
  17. Zie Extra beeldenreeksen toevoegen aan een incidentproject als u meer beeldenreeksen aan het incidentproject wilt toevoegen.

Als u de beeldenreeksen in een incidentproject langer nodig hebt dan de gedefinieerde bewaartijd in uw XProtect VMS, kunt u het incidentproject exporteren. Raadpleeg Incidentproject exporteren.

Desgewenst kunt u een van de andere methoden voor het maken van incidentprojecten gebruiken.